Mükemmel iş gücü
deneyim ister...

Kayteks, 8 bin metrekaresi kapalı 4 bin metrekaresi açık olmak üzere Denizli ‘de toplam 12 bin metrekare alan üzerinde her türlü örme kumaş, ev tekstili ürünleri ve bebek ürünleri üzerine üretim yapmaktadır.

Üretimine 1994 yılında başlayan Kayteks’in günlük üretim kapasitesi 5 ton örme kumaş, 12 bin lastikli çarşaf, 2 bin nevresim, 20 bin yastık kılıfı üretmektedir. Kayteks, ev tekstili sektöründe aynı çatı altında boya ve baskı hariç iplikten mamul ürüne kadar tüm işlemleri kendi bünyesinde yapabilen yarı entegre tesisten olmasının yanı sıra, Denizli ve Türkiye için de yapmış ve yapacak olduğu yatırımlar ile önde gelen istihdam kuruluşu olma yolunda sağlam adımlar ile ilerlemektedir. “Açelya” markası ile lastikli yatak çarşafı ve baskılı nevresim takımları ile bilinen bir marka olmayı başarmıştır.

Firmamız verimlilik ve kaliteli hizmet konusunda sektörünün en önde gelen kuruluşlarından biri olmayı amaçlamış ve bu hedefe genç, dinamik kadrosuyla müşteri taleplerini her türlü zaman, zemin ve durumunda cevap vererek müşterilerinin asla bir satış mümessili gibi değil, iş ortağı gibi hareket etmeyi kendine gaye edinmiştir.

Kalite ve sosyal sorumluluğunu da sahip olduğu belgelerle tescillemiştir.
Kayteks, Dünyanın yakından tanıdığı birçok marketler zinciri ve ev tekstili markalarına stratejik ortaklık yapmakta olup, aynı zamanda “Açelya” markası ile birçok ülkede adından söz ettirmektedir.

Vizyon

Uluslararası geçerliliği olan yenilikçi yönetim ve denetim sistemlerini kullanarak tüm dünyaya birinci kalite ürün tedarik etmek/üretmek.

Misyon

• Koşulsuz müşteri memnuniyeti
• Teknolojik gelişmeleri yakından takip ve uygulama
• Üstün kalitede üretim
• Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirme
• İyi yetişmiş işgücü
• Çevreye ve insana saygı ilkeleri doğrultusunda çalışarak ev tekstili sektöründe en iyi olmak.